Index Firm

Oto krótka lista firmowych stron, z którą moim zdaniem warto się zapoznać.

f1 O03 se3 t0c ae3 t7b n86 id9 o72 0c a8c ke3 t7b u0c a2d l86 ifb zd9 of1 w0c a33 łe1 e6f m72 2d l86 i03 se3 tcf ę72 f1 w72 Piątek 25 Listopada o godzinie 16:38
Index Firm
https://www.mateuszmrozowski.pl/produkt/szkolenia-dla-firm/ 01.11.2022

Szkolenia dla firm

 • Szkolenia dla firm

  Brak pitolenia: Tylko mięso sprzedażowe i przywódcze, dzięki czemu szkolenia zachwycają i początkujących a także i w pełni zaawansowanych (rzemiosło biznesowe) uczestników warsztatów.

  Gotowe rozwiązania: Pracujemy według zasady “problem - rozwiązanie”, co pozwala uczestnikowi szkoleń na szybkie wprowadznie nowych umiejętności w działania biznesowe.
  Strategia sprzedaży i przywództwa: Opieramy edukację nie tylko o taktykę biznesową ale przede wszystkim o zrozumienie strategii, co sprawia że uczestnik szkolenia przejmuje pełną kontrolę nad procesem sprzedażowym czy zarządczym.

  Tylko fakty: Nie wyobrażamy sobie, aby treści przekazywane na szkoleniu nie były aktualne bądź nieuzasadnione naukowo, dzięki czemu nasi kursanci posiadają potężną przewagę na swoją konkurencją, ucząc się tylko dostosowanych pod siebie metod i praktyk biznesowych

  Konfrontujemy: Mówimy prawdę (choćby miała boleć) i podważamy praktyki, które nie mają realnych wyników i uzasadnienia naukowego. Czujemy się zobowiązani, aby pilnować wartości biznesowych, broniąc tego co słuszne i stając w opozycji do tego co destrukcyjne. Dzięki czemu uczestnik szkolenia ma pewność co do wartości i autentyczności przekazywanej treści.
   


  Tagi: szkolenia dla firm, warsztaty szkoleniowe, power speech, trener biznesu, trener sprzedaży ,
  Moja ocena
  97/100
  Zobacz stronę: